ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
  • Domů
  • Pleť
  • Humitics SOS KOREKTOR pro smíšenou pleť 10ml

Humitics SOS KOREKTOR pro smíšenou pleť 10ml

Stav zboží: Skladem

Výrobce: Humitics

Cena s DPH: 249,00 Kč

  • -
  • +

Informace k produktu

APLIKACE

Pomocí aplikátoru naneste přiměřené množství přípravku na nedokonalosti pleti jako jsou vyrážky, akné, jizvy po akné a nechte působit. Před použitím pořádně protřepejte! 

Používejte pouze na určený účel. Určeno pro každodenní lokální použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Nepoužívejte na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je předem odstraňte). Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.

Před prvním použitím se doporučuje provést tzv. Patch test, tj. aplikovat a otestovat kosmetický přípravek na jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a počkat 24h. Touto metodou se může předejít nástupu alergických reakcí a přecitlivělosti na daný výrobek. Pokud po aplikaci se projeví alergická reakce, povrch pokožky smyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvá po delší dobu vyhledejte lékařskou pomoc.

 

OBSAH A FORMA BALENÍ: 10ml / skleněný obal  s praktickým kuličkovým aplikátorem 

 

Ingredients/INCI: Borago Officinalis Seed Oil (brutnák lékařský)*, Glycine Soja Oil, Nigella Sativa Seed Oil (olej z černého kmínu)*, Ricinus Communis Seed Oil (ricinový olej)*, Cophyllum Inophyllum Seed Oil (tamanu olej)*, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Melia Azadirachta Fruit/Seed Oil (nimbový olej)*, Calendula Officinalis Flower Extract (měsíčkový olej)*, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (čajovníkový olej)*, Thymus Vulgaris Flower/Leaf Oil (tymián obecný)*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (rozmarýn lékařský)*, Bisabolol (aktivní látka z heřmánku římského)*, Salvia Officinalis Leaf Extract (šalvěj lékařská)*, Salix Nigra Bark Extract (extrakt z kůry vrby černé)*, Humic Acid (huminové kyseliny), Salicylic Acid (kyselina salicylová), Zinc Oxide (oxid zinečnatý), Citral**, Citronellol**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**, Eugenol**, Hexyl Cinnamal**

* certifikovaná organická složka

** vyskytuje se přirozeně v esenciálních olejích a přírodních vůních

 

Vytvořil: WebSite21