ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Humitics ČISTICÍ GEL 150ml

Stav zboží: Skladem

Výrobce: Humitics

Cena s DPH: 399,00 Kč

  • -
  • +

Informace k produktu

APLIKACE

Přiměřené množství čistícího gelu naneste prsty na navlhčenou pleť, případně i na krk. Jemně krouživými pohyby vytvořte pěnu a nechte chvilku působit (60 vteřin). Následně opláchněte pleť a krk vlažnou vodou a osušte ručníkem. Určeno pro každodenní použití.

Určeno na každodenní použití. Jen na vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě a nevystavujte přímému slnunečnímu záření a mrazu. Nepoužívat na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je předem odstraňte). Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc. 

Před prvním použitím se doporučuje provést tzv. Patch test, tj. aplikovat a otestovat kosmetický přípravek na jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a počkat 24h. Touto metodou se může předejít nástupu alergických reakcí a přecitlivělosti na daný výrobek. Pokud po aplikaci se projeví alergická reakce, povrch pokožky smyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvá po delší dobu vyhledejte lékařskou pomoc.

 

OBSAH A FORMA BALENÍ A PRODUKTU: 150 ml / skleněná lahev s pumpičkou / gel tmavé barvy, který se po aplikaci na vlhkou pleť mění ve světlejší jemnou "pěnu"


Složení / Igredients / INCI: Aqua (voda), Caprylic/Capric Triglyceride (frakcionovaný kokosový olej), Cetyl Betaine (povrchově aktivní složka rostlinného původu), Humic Acid (huminové kyseliny), Lavandula Angustifolia Flower Oil (Levandule lékařská)*, Rosmarinus Officinalis Extract (Rozmarýn lékařský)*, Simmondsia Chinensis Seed Oil (jojobový olej)*, Saccharide Isomerate (pentavitin, přírodní zvlhčovadlo), Cannabis Sativa Seed Oil (konopný olej)*, Niacinamide (vitamín B3), Glycerin (glycerin rostlinného původu)*, Salvia Officinalis Extract (Šalvěj lékařská)*, Pelargonium Graveolens Flower Extract (Muškát omamný)*, Xanthan Gum (stabilizátor rostlinného původu)*, Aloe Barbadensis Leaf Powder (Aloe pravá)*, Sodium Benzoate (konzervant), Potassium Sorbate (konzervant), Citronellol**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**.

* certifikovaná organická složka

** složky 100% čistých, párou destilovaných esenciálních olejů

 

Vytvořil: WebSite21