ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Jarní louka tuhá pěna do koupele

Stav zboží: Skladem

Výrobce: Mýdlárna ERDÉ

Cena s DPH: 145,00 Kč

  • -
  • +

Informace k produktu

Jarní louka 

pěnivá bombička do koupele (tuhá pěna do koupele). 

Lahodná jemná pěna do koupele, která vás obklopí svou vůní svěží jarní čistoty. Kombinace přísad, které tvoří tyto koupelové pěnivé  bomby zajistí, že vaše pokožka bude čistá, měkká a vyživená.

Bambucké máslo, mandlový olej, extrakt z aloe vera, panthenol a kokosový olej dodá pokožce sametovou péči.  

Vhodná pro děti.

Použití: 

Pěnivou bombičku zavěste na kohoutek pod tekoucí vodu. Pokud máte možnost položit bombičku do dózy( např.od krému) a vodu nechat proudem přetékat přes bombičku. Bombička se začne rozpouštět a uvolňovat vůni a oleje. Bombička je v organzové látce s poutkem na zavěšení pod tekoucí vodu. Velkou předností naší pěny do  koupele je, že vám vydrží na 2 koupele. Poté nechejte zavěšenou na kohoutku uschnout, pro další použití.  Vhodná pro každodenní péči.

Hmotnost: 50 g  (2  koupele)

Složení /  Ingredients : Sodium Bicarbonate (Hydrogenuhličitan sodný), Citrid Acid (Kyselina Citronová), Sodium Coco Sulfate (povrchově aktivní složka rostlinného původu), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil (Mandlový olej), Butyrospermum Parkii Butter (Bambucké  máslo), Cream of Tartar (Kyselina vinná), Cocos Nucifera Virgin Oil (Kokosový olej), Solanum Tuberosum Starch (Bramborový škrob), Glycerin, Natural Parfum ( Kosmetická vůně), Aloe Barbadensis Leaf Extrakt Powder (Extrakt Aloe Vera), Panthenol, Solum Fullonum (zelený jíl),Montmorillonite, Illite( Modrozelený jíl),  Sodium Chloride (Himalajská sůl),Citral, Limonene, Linalool.

Vytvořil: WebSite21